איך בוחרים ביטוח לרכב בלי לעשות טעויות?

ביטוח לרכב

עולם הביטוח הוא כמו ספורט אתגרי. יש הרבה מכשולים, צריך להישאר ערניים, וחובה להשקיע אנרגיה. אי אפשר סתם לבחור חברת ביטוח רנדומלית ולקוות לטוב. זה פשוט לא משתלם בשום צורה. אתם רוצים לדעת מה אתם עושים בעולם הביטוח. ולבחור ביטוח רכב כמו שצריך.

ברור לנו שאף אחד מכם לא מתכוון עכשיו לעשות תואר שני בבחירת ביטוח. זה תחום שלם ויש בו מומחים. מה שכן, ברור לנו שאף אחד מכם גם לא רוצה ולא מוכן לצאת פראייר, ואף אחד לא רוצה את עוגמת הנפש הכרוכה תמיד בנסיבות הכי לא מתאימות – אירוע ביטוחי עם הרכב שלכם.

אתם רוצים לוודא כי אתם מבוטחים לגמרי – 

  • יש לכם עם מי לדבר במקרה וארעה תאונה – לא משנה אם זה בשמונה בבוקר בדרך לעבודה או בשתיים לפנות בוקר בדרך חזרה מחופשה באילת. אתם רוצים שחברת הביטוח שלכם תהיה זמינה ושיהיה מי שיעזור לכם עם הפרטים החשובים.
  • שירות VIP – למה לא לקבל שירות כמו שצריך, שירות VIP? זה כבר לא משהו בשמיים, וגם לכם מגיע לקבל שירות ברמה גבוהה במיוחד. זה חשוב בעולם הביטוח מהסיבה הפשוטה: במרבית המקרים תאונות דרכים, גם קלות במיוחד, הן מקור לכאב ראש, עיכובים, והרבה בלאגן בירוקרטי וטכני. אתם צריכים את כל העזרה שאפשר, בזמן אמת, וכמו מלכים ומלכות.
  • מחיר הוגן – מחיר השוק הוא מחיר הוגן. לגבות מעל מחיר השוק אומר היום שחברת הביטוח צריכה באמת לספק משהו יוצא דופן. התחרות הגדולה בשוק הביטוח עובדת לטובת הלקוחות, וכל חברה מתחרה באחרות על התשלומים החודשיים שלכם. זו זכות לבטח את הרכב שלכם, ולכן מגיע לכם לשלם מחיר הוגן. בדקו האם מגיעה לכם הנחה, כמו במקרים של שימוש מינימלי ברכב, עם קילומטראז' שנתי של מתחת לעשרים וחמש אלף.
  • רכב חלופי – זה היום שירות בסיסי שאתם צריכים לדרוש. איך אפשר להסתדר אחרת? קשה להבין איך זה לא היה שירות חובה עד היום, אבל כאשר הרכב שלכם צריך להגיע למוסך או שהוא פשוט הלך, ואתם נשארים בלי כלי רכב חלופי, זה איום ונורא. תוודאו בבקשה כי חברת הביטוח שלכם מציעה לכם רכב חלופי, ועדיף, אם אפשר, רכב חלופי משודרג, כי שוב – התחרות פועלת לטובתכם.

מה לגבי השתתפות עצמית?

הנושא הזה כל כך חשוב עד כי הוצאנו אותו מהרשימה הנ"ל ושמנו אותו ברובריקה משל עצמו. השתתפות עצמית היא חלק בכל ביטוח. תחרות או לא תחרות, מלחמה על כל לקוח או לא מלחמה על כל לקוח – כל החברות כולן מבקשות השתתפות עצמית.

אתם צריכים לוודא כי יש איזון בין מה שמכוסה, בין התשלומים החודשיים, ובין גובה ההשתתפות העצמית שלכם. יותר מזה, אתם רוצים לוודא שיש היגיון בגובה הסכום שממנו יש ביטול של ההשתתפות העצמית. ככה זה, כשעושים ביטוח לרכב, צריך לדעת מה לדרוש.

לחזור למשהו ספציפי?

Contact Us

קבלת עדכונים על מכוניות מעופפות? שיתוף פעולה? מידע חשוב? השאירו פרטים!

דילוג לתוכן